Formy płatności

  • Tpay

Szybki przelew online
Na browsbrowbar.com możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem T PAY Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu, w którym masz możliwość wybrania swojej instytucji bankowej. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem na browsbrowbar.com, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do opracowania i wysyłki.

  • PRZELEW ZWYKŁY

Przelew zwykły
Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostają na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu:
Brows sp. z o.o.
Rakowicka 11
31-511 Kraków

Numer konta bankowego 91114020040000350278057128
IBAN:
W polu „tytułem” prosimy o podanie numeru zamówienia. Znacznie ułatwi nam to identyfikację przelewu, co przyśpieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

  • PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM (KURIER)

Jeśli wybierzesz dostawę przesyłki z płatnością za pobraniem opłacisz paczkę przy odbiorze od kuriera gotówką bądź kartą.

  • GOTÓWKĄ LUB KARTĄ W SALONIE

Zamówienie możesz także opłacić przy jego odbiorze w salonie.

×